קובי
אריאלי

אמן ההרצאות - הרצאה שהיא מופע

מאות הרצאות מידי שנה בכל רחבי הארץ

ללכת על בטוח עם הרצאה מרתקת של אחד מאנשי התקשורת האהובים בישראל!

נגן וידאו

קבלת האחר | 1:59

לוגו עיריית תל אביב-יפו
לוגו בנק דיסקונט
לוגו פלאפון
לוגו אוניברסיטת חיפה
לוגו אינטל
לוגו אלעל

מרק או סלט

הצעת הגשה מחודשת לחברה הישראלית

שסע, קרע, תהום פעורה, ניכור, מלחמת אחים, שבטים – אלה מילים מדממות שמלוות את החוויה הישראלית מאז קיומה. כולם יודעים שזאת בעיה וכולם מחפשים כיצד לפתור אותה. קובי מניח על השולחן בחינה חדשנית, מקורית ופתיעה של הסוגיה ומכריז: כן, אנו יכולים. הכל מתחיל בשאלה: מרק או סלט? ומי אם לא מגיש תכניות אוכל יודע להשיב עליה. הרצאה עוצמתית ומטלטלת שאלפים כבר נחשפו אליה.

שש הרצאות נוספות לבחירתכם

התקשורת אשמה (באמת)

קובי אריאלי מנתח בעוקצנות משעשעת מאוד את מפת התקשורת בישראל ותוך כדי כך מבקר אותה בחריפות וכמעט כורת את הענף עליו הוא יושב. מי שהגיש את תכנית הבוקר בערוץ 10 ואינספור תכניות מדע ושיח בכל ערוץ אפשרי, סוגר שנה 15 בגלי צה"ל ובא להגיד לכם: אל תאמינו לאף מילה שלנו.

רומן בכתובים - מפגש ספר, סופר וסיפור

לפני מספר שנים הוציא קובי לאור את ספרו "רומן בכתובים" – סיפורים קצרים בהשראת עלילות התנ"ך. בעקבות זאת הוא מציג שתי הרצאות: האחת – מסע בעקבות חוויית כתיבת הספר וההיכרות עם התנ"ך. והשנייה – קריאה חדשה ופרשנות מקורית בפרשיות חייו של יעקב אבינו. מתאים במיוחד לספריות.

תורתם אומנותם - מבוא לשיטת הלימוד הישיבתית

מהם "חפצא" ו"גברא"? איך נראית חקירה תלמודית? למה לומדים גמרא ולא משנה או תורה? ובעיקר: מה בדיוק הם עושים שם, תלמידי הישיבות שתורתם אומנותם ומתי הם כבר יסיימו את החומר, לעזאזל? קובי, בוגר ישיבת חברון מעביר סדנת לימוד תלמודית-ישיבתית: כך לומדים סוגיה בישיבה.

4.11.95 - רצח רבין והחברה הישראלית

הכל השתנה אז, ב4.11.95. כולם הבינו שהחברה הישראלית כבר לא תהיה מה שהיתה. אז מה נהיה ממנה? איך ניתן להבין ולנתח אותה ב2016? ומה למדנו מהרצח ההוא? קובי אריאלי, העיתונאי והסאטיריקן שגאה בהיותו איש ביניים, המחובר לכל השבטים, עושה סדר בפאזל הישראלי ומעמיד נוסחת קיום מומלצת, תוך נגיעה נוקבת בכל העצבים החשופים

50 גוונים של שחור - היכרות מעמיקה עם המגזר החרדי ב-60 דקות

החרדים הם הקבוצה החמה ביותר בישראל – אבל אין לכם באמת מושג מה בדיוק קורה שם. איש הרדיו והטלוויזיה קובי אריאלי, דוס המחמד הרשמי של ישראל, בהרצאת פרזנטציה מושלמת, ממצה ומשעשעת על המגזר החרדי. כל מה שרציתם לדעת ולא היה את מי לשאול.
מתאים לכל סוגי הקהלים. מותאם במיוחד למגזר העסקי. אפשרות גם לסדרת מפגשים, לסדנאות אימון לקראת עבודה עם המגזר ולמפגשי שאלות ותשובות.

עשרת הדברות שלי - תיקון ליל שבועות עם קובי

תיקון ליל שבועות הוא אירוע ישראלי חדשני המותאם לימים הסמוכים לחג השבועות. קובי, מחלוצי ה"מתקנים" וממייסדי הז'אנר בהרצאה אישית סוחפת המוקדשת לעקרונות העולים מעשרת הדיברות. על אמונה ועבודת אלילים ושבת ורצח וגניבה וניאוף וחמדה של כאן ועכשיו (מסתבר שזה די דומה למקור…).

הנחיית אירועים ופאנלים מקצועית, מבריקה ומקורית

הנחיית אירועים, טקסים, כנסים ופאנלים מקורית, חכמה ו"אחרת". הנחייה משובחת מעניקה לאירוע את הקצב והלחן שלו, קובעת את אופיו מהווה תעודת ביטוח להצלחתו. קובי לומד את האירוע, מעניק לו חיים ודינמיות ומעצים את תכניו. בנוסף, מנחה קובי אינספור פאנלים מקצועיים ותקשורתיים ומעניק להם נופך מעניין ומסעיר.

לקוחות

הזמנות